Розклад занять у IІ семестрі 2017-2018 навчального року

  Розпорядок лекцій для ІІІ курсу    Розпорядок лекцій для ІV -V курсів      
  І лекція - 
9:00-10:30
 ІІ лекція - 11:10-12:40

 ІІІ лекція - 13:30-15:00
ІV лекція - 
15:40-17:10
  І лекція - 
9:00-10:30
 ІІ лекція - 10:50-12:20 ІІІ лекція - 12:40-14:10 ІV лекція - 
14:30-16:00
  

 Дата

Догляд за хворими

(2 курс)

31-38 гр

39-47 гр

Пропедевтика

педіатрії

 (3 курс)

35-41 гр

42-48 гр

Педіатрія

(4 курс)

34-39 гр

 

41-47 гр

Медична генетика

(5 курс)

31-36 гр

Педіатрія

неонатологія

 (5 курс)

31-36 гр

Педіатрія

Гемато і ендо

(5 курс)

37-40 гр

 

Дитячі інфекційні хвороби

 (5 курс)

37-40 гр

Педіатрія

(6 курс)

28-33 гр

Дитячі інфекційні хвороби

(6 курс)

28-33 гр

15.01

Пон

6

 

39 (16) – 1 СЦ Слива

47 (16) – 2 СЦ Слива

36 (16) – 4 СЦ Слива

 

32-1 Фурдела

 

38-1 Лучишин

37-1 Горішна

30-1 Павлишин

31-11 Никитюк

16.01

 

7

 

41 (16) – 2 СЦ Никитюк

35 (16) – 3 CЦ Никитюк

42 (16) – 2 СЦ Ковальчук

48 (16) – 3 СЦ Ковальчук

44 (6) Лучишин

 

 

38-2 Павлишин

37-2 Горішна

30-2 Слива

31-12 Фурдела

17.01

7

 

36 (17) – 2 Сарапук

46 (16) – 4 СЦ Сарапук

44- (7) Павлишин

32-2 Фурдела

 

38-3 Лучишин

37-3 Горішна

30-3 Слива

31-13 Никитюк

18.01

7

31(1)-2 Слива

32(1)-3 Слива

42 (17) – 4 Сарапук

Лекція 1 ауд ННІ медс

41-47 гр

Павлишин

 

 

38-4 Фурдела

37-4 (захист)

Горішна

30-4 Ковальчук

31-14 Никитюк

19.01

8

 

37(1)-3 Сарапук

33(1)-4 Сарапук

34(1)-4 Горішна

43(1)-4 Никитюк

41 (17) – 1 Слива

47 (17) – 3 Никитюк

38 (16) – 4 СЦ Лучишин

Лекція 4 ауд7

41-47 гр

Павлишин

 

 

 

 

Лекція 2

Ауд 6

Горішна

30-5 СЦ Ковальчук

31-15 Фурдела

22.01

Пон

8

 

 

36 (18) – 1 Никитюк

35 (17) – 2 Никитюк

44 (16) –2 СЦ Горішна

44 (17) – 3 Никитюк

44 (8) Лучишин

43 (6) Сарапук

36 (6) Слива

 

 

38-5Фурдела

 

30-6 Ковальчук

31-1 Павлишин

до 12.00

 

23.01

8

 

34(2)-1 Фурдела

46(1)-1 Лучишин

43(2)-2 Сарапук 31(2)-4 Сарапук

35 (18) –1 Никитюк

45 (16) – 3 СЦ Галіяш

44 (9)

Павлишин

 

 

Лекція 2

ауд 6

31-36 гр

Павлишин

 

 

30-7 Ковальчук

31-2 Слива

До 12.00

 

24.01

5

 

35(1)-1 Фурдела

35(2)-2 Фурдела

38(1)-1 Ковальчук

37(2)-3 Ковальчук

42(1)-3 Лучишин

43 (16) –1 СЦ Слива

43 (17) – 4 Лучишин

 

 

 

 

 

 

30-8 Сарапук

 

25.01

9

36(1)-2 Никитюк

33(2)-3 Слива

47(1)-3 Ковальчук

44(1)-3 Сарапук

 

46 (17) – 1 Слива

42 (18) – 2 Слива

45 (17) – 1 Сарапук

45 (18) – 2 Сарапук

40 (16) – 4 СЦ Никитюк

Лекція 3 ауд 5 42-48 гр

Павлишин

36 (7) Лучишин

32-3 Фурдела

 

 

 

30-9 Павлишин

 

26.01

9

 

32(2)-3 Ковальчук

39(1)-2 Лучишин

42(2)-2 Горішна

45(1)-2 Фурдела

40(1)-4 Горішна

37 (16) – 1 СЦ  Галіяш

Лекція 3 ауд 5

35-41 гр Павлишин

43 (18) –2 Никитюк

48 (17) – 2 Ковальчук

44 (18) – 3 Никитюк

36 (8) Сарапук

 

 

 

 

30-10 Слива

 

29.01

Пон

9

38(2)-1  Фурдела

39(2)-1 Лучишин

45(2)-1 Никитюк

40(2)-2 Лучишин

35(3)-4 СЦ Галіяш

40 (17) – 1 Слива

47 (18) – 1 Ковальчук

47 (19) – 2 Ковальчук

36 (19) – 4 Слива

36 (9) Сарапук

 

 

 

 

 

30-11 Горішна

30.01

7

 

44(2)-1 Ковальчук

40(3)-2 СЦ

Слива

42(3)-2 СЦ Лучишин

44(3)-3 СЦ

Лучишин

36(2)-4 Сарапук

35 (19) – 2 Фурдела

35 (20) – 3 Фурдела

48 (18) – 2 Никитюк

48 (19) – 3 Никитюк

47 (20) – 3 Сарапук

36 (10) захист

Павлишин

 

 

 

 

 

30-12 Горішна

31.01

7

41(1)-2 Никитюк

46(2)-2 Фурдела

47(2)-3 Никитюк

36 (20) – 2 Ковальчук

46 (18) – 3 Ковальчук

46 (19) – 4 Галіяш

 

45 (6) Сарапук

Лекція 2 ауд 7

34-39 гр

Слива

 

 

39-1 Лучишин

 

 

30-13 Горішна

 

 

Comments