Розклад занять в I семестрі 2017-2018 навчального року

  Розпорядок лекцій для ІІІ курсу    Розпорядок лекцій для ІV -V курсів      
  І лекція - 
9:00-10:30
 ІІ лекція - 11:10-12:40

 ІІІ лекція - 13:30-15:00
ІV лекція - 
15:30-17:00
  І лекція - 
9:00-10:30
 ІІ лекція - 10:50-12:20 ІІІ лекція - 12:40-14:10 ІV лекція - 
15:00-16:30
  

Дата

Сестринська практика в педіатрії 

(3 курс)

Пропедевтика

педіатрії

 (3 курс)

 

Педіатрія

(4 курс)

Медична генетика

(5 курс)

37-40 гр

Педіатрія

неонатологія

 (5 курс)

37-40 гр

Педіатрія

Гемато і ендо

(5 курс)

31-36гр

Дитячі інфекційні хвороби

 (5 курс)

31-36гр

Педіатрія

(6 курс)

35-39гр

Дитячі інфекційні хвороби

6 курс

35-39 гр

1.09

Пт

 

37-1 (3) Ковальчук

46-1 (3) Слива

Лекція 1

Ауд. № 10

35-41гр

Галіяш

 

 

 

 

 

 

35-1 Павлишин

36-11 Сарапук

 

4.09

Пон

 

 

35-1(1) Никитюк

42-1(2) Никитюк

40-1(3) Галіяш

47-1 Ковальчук

 

 

 

 

35-2 Слива

36-12 Фурдела

5.09

 

 

36-1 (1)  Галіяш

41-1 (2) Никитюк

46-1 (3) Никитюк

47-2 Ковальчук

 

 

Лекція 3

Ауд №6

Фурдела

 

35-3 Слива

36-13 Горішна

6.09

 

 

37-1 (3) Никитюк

44-1 (3) Слива

47-3 Фурдела

Лекція 2

Ауд. № 7

33-39 гр

Галіяш

 

 

 

 

35-4 Ковальчук

36-14 Горішна

7.09

 

 

48-1(1) Никитюк

38-1 (2) Никитюк

44-2 (2) Галіяш

47-4 Слива

 

 

 

 

 

35-5 СЦ Ковальчук

36-15 Горішна

8.09

 

 

43-1 (1) Никитюк

35-2 (3) Никитюк

39-1 (3) Галіяш

36-1 Фурдела

 

 

 

 

35-6 Ковальчук

36-1 Слива

 

11.09

Пон

 

 

40-2 (1) Никитюк

35-3 (3) Никитюк

36-2 Фурдела

35-1 Лучишин

44-1 Ковальчук

 

 

 

31-1 Горішна

35-7 Павлишин

36-2 Сарапук

 

12.09

 

 

41-2 (1) Галіяш

35-4 (2) Никитюк

36-2 (2) Галіяш

46-2 (2) Никитюк

42-2 (3) Галіяш

36-3 Лучишин

 44-2 Ковальчук

 

 

 

 

35-8 Павлишин

36-3 Сарапук

 

13.09

 

 

44-3 (1) Никитюк

37-2 (2) Никитюк

40-3 (2) Галіяш

47-1 (3) Никитюк

44-3 Лучишин

 

 

 

31-2 Горішна

35-9 Фурдела

36-4 Ковальчук

 

14.09

 

 

Лекція 1

Ауд. № 10

35-41гр

Никитюк

48-1 Никитюк

36-4 Лучишин

44-4 Сарапук

 

 

 

 

 

 

 

Лекція 3

31-36 гр

ННІ медс

Павлишин

 

 

35-10 Павлишин

36-5 СЦ  Ковальчук

 

15.09

 

 

45-1 (1) Никитюк

43-2 (3) Никитюк

Лекція 2

42-49 гр

Галіяш

36-5 Ковальчук

 

 

Лекція 2

Ауд №6

Сарапук

 

 

32-1 Лучишин

31-3 Горішна

35-16 Фурдела

36-6 Сарапук

 

18.09

Пон

 

35- 5 (1) Никитюк

40 -4 (3) Никитюк

44-5 Ковальчук

38-Павлишин

 

 

 

31-4 Горішна

35-17 Сарапук

36-7 Фурдела

 

19.09

 

 

36-3 (1) Никитюк

41-3 (2) Никитюк

42-3 (2) Сарапук

46-3 (3) Сарапук

45-1 Лучишин

 

39-1 Павлишин

 

Лекція 2

31-36 гр

Горішна

35-18 Слива

36-8 Фурдела

 

20.09

 

 

  37-3 (2) Никитюк

44-4 (3) Никитюк

45-2 Павлишин

40-1 Ковальчук

39-2 Сарапук

 

 

 

35-11 Горішна

21.09

 

 

48-2 (1) Никитюк

38-2 (2) Никитюк

45-3 Слива

 

39-3 Павлишин

 

 

 

35-12 Сарапук

22.09

 

 

43-3 (1) Никитюк

39-2(3) Ковальчук

46-4(3) Никитюк

 

 

 

 

 

 

35-13 Горішна

25.09

Пон

 

40-5 (1) Никитюк

35-6 (3) Никитюк

45-4 Слива

 

39-4 Сарапук

40-1Павлишин

 

 

 

35-14 Горішна

26.09

 

 

36-4 (1) Никитюк

36-5 (2) Никитюк

46-5 (2) Слива

42-4 (3) Слива

37-1 Лучишин

45-5 Ковальчук

 

39-5 захист

Фурдела

 

 

 

 

35-15 Горішна

27.09

 

 

44-5 (1) Никитюк

37-4 (2) Никитюк

47-2 (3) Никитюк

Лекція 2

Ауд 7

  33-39 гр

Слива

38-1 Фурдела

 

34-1Лучишин

 

32-1 Горішна

 

 

28.09

 

 

Лекція 1

Ауд. № 10

35-41гр

Никитюк

45-1 (1) Слива

48-3 (2) Слива

38-3 (3) Никитюк

37-2 Горішна

 

 

34-2 Лучишин

36-1 Ковальчук

 

 

 

29.09

 

Лекція 2

Ауд. №4

42-49 гр.

Никитюк

43-4 (3) Никитюк

37-3 Ковальчук

 

 

 

36-2 Лучишин

32-2 Горішна

36-9 Слива

 


2.10

Пон

 

35-7 (1) Никитюк

40-6 (3) Никитюк

 

38-2 Сарапук

 

34-3 Павлишин

36-3 Лучишин

32-3 Горішна

36-10 Слива

 

3.10

 

 

36-6 (1) Сарапук

41-5 (2) Сарапук

42-5 (2) Никитюк

46-6 (3) Никитюк

37-5 Павлишин

 

 

 

Лекція 3

Ауд №6

Горішна

36-16 Слива

 

4.10

 

 

37-5 (3) Никитюк

44-6 (3) Ковальчук

 

39-1 Cарапук

40-1 Павлишин

34-4 Лучишин

36-4 Фурдела

32 (захист)

Горішна

36-17 Слива

 

5.10

 

48-5 (1) Ковальчук

38-4 (2) Ковальчук

39-3 (2) Никитюк

35-7 (3) Никитюк

Лекція 1

41-47 гр

ННІ медс.

Павлишин

39-2 Сарапук

 

36-5 Фурдела

 

 

36-18 Слива

 

6.10

 

43-5 (1) Никитюк

36-7 (2) Никитюк

39-4 (3) Сарапук

45-3 (3) Ковальчук

38-2 Лучишин

 

 

Лекція 2

Ауд №6

Павлишин

 

 

37-1 Павлишин

38-11 Горішна

9.10

Пон

 

38-1 (1) Фурдела

42-1 (1) Ковальчук

46-2 (1) Слива

44-1 (2) Ковальчук

49-1 (2) Лучишин

36-1 (3) Лучишин

40-7 (1)

35-8 (3)

Лекція 3

Ауд. №4

42-49 гр.

Никитюк

Лекція

33-39 гр

ННІ медс.

Павлишин

 

40-2 Павлишин

 

 

37-2 Сарапук

38-12 Горішна

10.10

 

 

41-6 (1) Слива

37-6 (1) Никитюк

36-8 (2) Никитюк

46-7 (2) Фурдела

42-6 (3) Слива

Лекція 3

Ауд. № 10

35-41гр

Никитюк

 

 

46-1 Лучишин

 

40-3 Павлишин

 

 

37-3 Сарапук

38-13 Горішна

11.10

40-1 (2) Лучиишн

47-1 (3) Лучишин

44-7 (1) Слива

37-7 (2) Слива

46-2 Фурдела

 

 

 

 

37-4 Ковальчук

38-14 Горішна

12.10

 

43-1 (1) 

35-1 (2)

37-2 (3)

 

45-4 (1) Фурдела

48-6 (2) Фурдела

38-5 (3) Фурдела

46-3 Лучишин

 

 

 

 

37-5 СЦ Ковальчук

38-15 Горішна

13.10

45-1 (1) Ковальчук

41-1 (2) Ковальчук

39-1 (3)

48-1 (3)

39-5 (2)          

43-6 (3)

Лекція 3

41-47 гр

Ауд 7

Ковальчук

 

 

 

33-1 Лучишин

38-1 Фурдела

37-11 Горішна

17.10

Вівт

39-2 (1) Сарапук

36-2 (2) Сарапук

42-2 (3) Сарапук

48-2 (3) Фурдела

40-8 (1) Никитюк

41-7 (1) Фурдела

42-7 (2) Никитюк

46-8 (3) Никитюк

38-3 Слива

46-4 Лучишин

 

 

 

 

Лекція 2

31-36 гр

Ауд 6

Фурдела

 

38-2 Павлишин

37-12 Горішна

18.10

 

47-2 (1) Сарапук

35-2 (2) Никитюк

37-8 (3) Никитюк

44-8 (3) Сарапук

46-5 Сдива

Лекція 2

43-49 гр

Ауд 7

Ковальчук

 

 

 

 

33-1 Фурдела

 

38-3 Павлишин

37-13 Горішна

19.10

43-2 (1) Слива

45-2 (1) Сарапук

44-2 (2) Сарапук

48-7 (1) Лучишин

38-6 (2) Лучишин

45-5 (2) Слива

Лекція 3

Ауд. №4

42-49 гр.

Никитюк

 

 

 

34-5 Фурдела

33-2 Никитюк

38-4 Ковальчук

37-14 Горішна

20.10

49-3 (1) CЦ Сарапук

38-2 (2) Лучишин

40-3 (2) СЦ Сарапук

41-2 (3) Слива

43-6 (1) Никитюк

39-6 (3) Никитюк

38-4 Павлишин

 

 

 

33-3 Фурдела

38-5 СЦ

Ковальчук

37-15 Горішна

23.10 Пон

 

38-3 (1) СЦ Ковальчук

40-2 (1) Сарапук

43-3 (1) СЦ Никитюк 

44-3 (2) СЦ Никитюк

41-3 (3) Фурдела

  35-9 (3) Сарапук

 

 

 

 

 

38-6 Павлишин

37-16 Слива

 

24.10

 

46-3 (2) СЦ Галіяш

47-3 (3) СЦ Галіяш

41- 8,9 (1-2) Никитюк

36-9 (2) Лучишин

42-8 (2) Ковальчук

39-1 Сарапук

 

 

 

 

 

38-7 Павлишин

37-17 Фурдела

 

25.10

 

 45-3 (3) СЦ Галіяш

 

44-9 (1) Сарапук

37-9 (2) Сарапук

47-3 (3) Сарапук

 

 

 

 

 

38-8 Павлишин

37-18 Слива

 

26.10

 

48-3 (1)  СЦ Сарапук

35-3 (2) СЦ Ковальчук

36-3 (3) СЦ  Ковальчук

45-6 (1) Никитюк

48-8 (2) Никитюк

38-7 (2) Сарапук

39-2 Фурдела

41-1 Лучишин

 

40-4 Павлишин

 

 

37-6 Ковальчук

 

 

 

27.10

 

42-3 (1)  Слива

37-3 (3) СЦ Слива

39-3 (3) СЦ Ковальчук

49-4 (3) Лучишин

39-7 (2) Никитюк

43-7 (3) Никитюк

39-3 Сарапук

 

 

 

 

37-7 Павлишин

 

30.10

Пон

 

45-4 (1) Фурдела

46-4 (1) Галіяш

 

35-10 (1) Никитюк

40-9 (3) Галіяш

Лекція 2

Ауд. № 10

35-41гр

Никитюк

39-4 Ковальчук

41-2 Лучишин

 

 

 

34-1 Горішна

37-8 Слива

 

31.10

 

35-4 (2) Лучишин

42-4 (2) Горішна

47-3 (3) Горішна

36-10 (1) Лучишин

41-10 (2) Никитюк

46-9 (3) Никитюк

39-5 Ковальчук

41-3 Слива

 

 

 

Лекція 3

31-36

Ауд. 6

Павлишин

 

37-9 Фурдела

 

Comments