Сторінка викладача

Горішна Іванна Любомирівна
 

Освіта і трудова діяльність


У1995 році закінчила з відзнакою Тернопільський державний медичний інститут ім. І.Я.Горбачевського за спеціальністю „Лікувальна справа”, після чого  навчалася в магістратурі (1995-1997 рр.), а потім в аспірантурі (1997-1999 рр.)  на кафедрі педіатрії  очолюваній член-кор. НАМН України, професором І.С. Сміяном.

З 1999 року працювала асистентом, а з  2003 року – доцентом кафедри факультетської та госпітальної педіатрії Тернопільської державної медичної академії.   З 2009 року по даний час – доцент кафедри педіатрії №2 факультету іноземних студентів.


Наукова діяльність


Захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко-лабораторні зрушення у хворих на сальмонельоз дітей та їх корекція ентеросорбентом «Силлард П» за спеціальністю 14.01.10 – педіатрія (науковий керівник – член-кореспондент НАМН України, професор І.С. Сміян) у 199році.

Вчене звання доцента кафедри педіатрії присвоєно в 2004 році.


Наукові інтереси


Вивчення процесів ендогенної інтоксикації та імунологічних порушень у патогенезі інфекційної патології в дітей, особливості етіотропної та патогенетичної терапії цих захворювань.

 

Публікації

Автор і співавтор понад  70 наукових та навчально-методичних публікацій,  4 навчально-методичних посібників для студентів та лікарів.


Comments