Козак Катерина Валеріївна

Освіта і трудова діяльність

У 2009 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря, що підтверджено дипломом спеціаліста з відзнакою, у Державному вищому навчальному закладі «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського».

У 2009­-2011 роках проходила інтернатуру зі спеціальності «Педіатрія», у цей же час навчалася у магістратурі з фаху «Педіатрія» у Державному вищому навчальному закладі «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського» на базі кафедри педіатрії з дитячою хірургією № 1.

Із серпня 2011 року до листопада 2011 року працювала лікарем-педіатром дільничним у Кременецькій центральній районній лікарні.

У 2011-2014 роках навчалась в аспірантурі на кафедрі педіатрії № 2 Державного вищого навчального закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

Із січня 2015 року по теперішній час працюю асистентом кафедри педіатрії № 2.

У 2016 році присвоєно другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Педіатрія».

Наукова діяльність

У грудні 2014 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко-параклінічна характеристика метаболічних порушень у дітей з надмірною масою тіла та ожирінням» за спеціальністю 14.01.10 – педіатрія (науковий керівник доктор медичних наук, професор Павлишин Галина Андріївна).

Наукові інтереси

Педіатрія, дитяча ендокринологія.

Публікації

Автор та співавтор 44 наукових праць.