Лучишин Наталія Юріївна

Освіта і трудова діяльністьУ 2000 році закінчила з відзнакою Тернопільську державну медичну академію імені І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа», пройшла інтернатуру за спеціальністю «Педіатрія».

З 2001 по 2002 року за направленням працювала дільничним педіатром у Шумській районній лікарні.

Впродовж 2002-2004 років працювала викладачем педіатрії факультету бакалаврату Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. Навчалась в клінічній аспірантурі на кафедрі педіатрії з дитячою хірургією №1.

З вересня 2010 року по теперішній час - асистент кафедри педіатрії № 2, відповідальна за наповнення WEB-сторінки кафедри, відповідальна за лікувальну роботу викладачів кафедри.

У 2011 році присвоєно другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Педіатрія».

У 2012 році пройшла курси спеціалізації з «Дитячої гематології» при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

Наукова діяльність

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Особливості адаптації дітей дошкільного віку до дошкільного навчання з урахуванням індивідуально-типологічних характеристик організму».

У міжнародному епідеміологічному дослідженні поширення бронхіальної астми та інших алергопатологій серед дітей України, Польщі та Білорусі "BUPAS" виконувала обов'язки технічного секретаря.

Наукові інтереси

Дитяча гематологія, синдром гіперактивності з дефіцитом уваги у дітей, дитяча нефрологія

Міжнародні семінари, стажування

2012 р. - Стажування в рамках Міжнародного епідеміологічного дослідження бронхіальної астми та іншої алергопатології у дітей " BUPAS" у м. Краків (Польща),

2014 р. - Міжнародний медичний семінар «Дитяча гематологія та онкологія» у м. Зальцбург (Австрія).

Публікації

Автор та співавтор 61 друкованої праці, в т. ч. 2 навчальних посібників, 2 патентів на винахід.